Dawn In Paradise
Gig Seeker Pro

Dawn In Paradise

Lanžhot, South Moravian Region, Czech Republic | SELF

Lanžhot, South Moravian Region, Czech Republic | SELF
Band Rock Rock

Calendar

Music

Press


This band has no press

Discography

CD-Dawn In Paradise
http://www.youtube.com/watch?v=FjzlM2sDbvM

Photos

Bio

Jsme... DAWN IN PARADISE!

Pocátek naší kapely datujeme zhruba od podzimu 2009, kdy taky zacaly vznikat první skladby. Z pocátku jsme to byli já Dalibor Sokol (kytara, zpev, hudba a text) a Josef Ivancic (baskytara), kdo do toho šel hleva nehlava bez ohledu na styly, které zrovna letí.

Naše muzika je silne ovlivnena rockovou hudbou 70tých let. V zacátcích se nás proto všichni ptali, ptoc nedeláme neco moderního a že tohle prece nebude nikoho zajímat. My ale stojíme za tím, že naše muzika musí jít predevším ze srdce. Aby bylo na muzice kterou tvoríme poznat, že nejde o žádnou pretvárku nebo pózu a aby nás našï fanoušci meli rádi takové, jací jsme. Myslíme že ohlasy na naše první CD a reakce na koncertech nám dali zapravdu.

Našimi vzory jsou jednoznacne kapely a muzikanti, kterí tvorili dejiny rockové hudby. Z nich musíme jmenovat zejména tri, kterí nás pri zrodu alba ovlivnili nejvíce. Je to fenomenální kytarista a zpevák RICHIE KOTZEN pro jeho schopnosti napsat silnou a pritom jednoduchou skladbu. Dáleohledne spevu vynikající " Voice of Rock" GLENN HUGHES a do tretice momentálne asi nejlepší bluesový kytarista JOE BONAMASSA.

Takže ted jsem tady pro Vás, všechny fanoušky poctivé rockové muziky a doufáme že pred sebou máme dlouhou budoucnost plnou koncertu a dalších alb.