photolab
Gig Seeker Pro

photolab

Band Alternative Pop

Calendar

This band has not uploaded any videos
This band has not uploaded any videos

Music

Press


This band has no press

Discography

Still working on that hot first release.

Photos

Bio

Pet nástroju s hlasem éterické Magdaleny Šalamounové prinášející netradicní, podmanivý hudební zážitek prirovnatelný k poslechu filmového soundtracku. Velká inspirace filmovou hudbou je v tvorbe Photolabu nepreslechnutelná. Presto kapela zustává verna klasickému písnickovému strihu, což její hudbe dodává na intenzite a jakési momentálnosti. Soucástí živých vystoupení je i velkoplošná projekce speciálne vytvorená zvlášt pro každou z písní. To koncertum dává i vizuální rozmer a útocí tak na další smysl posluchacu.

Kapela díky svému širokému potenciálu spolupracuje také s divadelními ci výtvarnými projekty, tvurci nezávislých filmu, ale na svém konte již má i spolupráci s telefonním operátorem ci jiné aktivity v reklamní oblasti.

Asi nejvýraznejšími a nejznámejšími tváremi Photolabu jsou zpevacka Magdalena Šalamounová, jež na sebe upozornila mimo jiné i díky spolupráci s Hanou Hegerovou ci Mekym Žbirkou a kytarista a.m.almela. Ten se již delší dobu na ceské scéne pohybuje a za svou kariéru prošel mimo jiné napríklad legendární kapelou Ecstasy Of St.Theresa, skupinami Roe-deer, Miou-Miou ci jako doprovodný kytarista Anety Langerové, Michala Hruzy atd.