photolab

photolab

BandAlternativePop

Biography

Pet nástroju s hlasem éterické Magdaleny Šalamounové prinášející netradicní, podmanivý hudební zážitek prirovnatelný k poslechu filmového soundtracku. Velká inspirace filmovou hudbou je v tvorbe Photolabu nepreslechnutelná. Presto kapela zustává verna klasickému písnickovému strihu, což její hudbe dodává na intenzite a jakési momentálnosti. Soucástí živých vystoupení je i velkoplošná projekce speciálne vytvorená zvlášt pro každou z písní. To koncertum dává i vizuální rozmer a útocí tak na další smysl posluchacu.

Kapela díky svému širokému potenciálu spolupracuje také s divadelními ci výtvarnými projekty, tvurci nezávislých filmu, ale na svém konte již má i spolupráci s telefonním operátorem ci jiné aktivity v reklamní oblasti.

Asi nejvýraznejšími a nejznámejšími tváremi Photolabu jsou zpevacka Magdalena Šalamounová, jež na sebe upozornila mimo jiné i díky spolupráci s Hanou Hegerovou ci Mekym Žbirkou a kytarista a.m.almela. Ten se již delší dobu na ceské scéne pohybuje a za svou kariéru prošel mimo jiné napríklad legendární kapelou Ecstasy Of St.Theresa, skupinami Roe-deer, Miou-Miou ci jako doprovodný kytarista Anety Langerové, Michala Hruzy atd.