Riddimshot
Gig Seeker Pro

Riddimshot

Prague, Hlavní Mesto Praha, Czech Republic | SELF

Prague, Hlavní Mesto Praha, Czech Republic | SELF
Band R&B Reggae

Calendar

This band has not uploaded any videos
This band has not uploaded any videos

Music

Press


This band has no press

Discography

Still working on that hot first release.

Photos

Bio

MR. ROLL, MISSY M, JR. SMILE, MESSENJAH
&
RIDDIMSHOT
ceskoslovenský reggae/dancehall set

Koncertní vystoupení 4 talentovaných zpeváku s pražskou kapelou Riddimshot. Jedná se o kombinaci zpeváku, kterí se již delší dobu pohybují na místní reggae scéne. Momentálne jejich pusobení je nejvíce spojeno s projektem „Sklizen 2012“, cerstve vydané CD provází natácení nových videoklipu a vystoupení po celé CR za doprovodu DJ.
Mr. Roll
Mr.Roll reggae a dancehall - Tuto hlášku mužete slyšet z úst ceského reggae/dancehallového singjaye ostravského puvodu. Reggae music se venuje od roku 1998, kdy s dalšími zakládá Coltcha United sound system, kterí dodnes pusobí na území Severní Moravy a Slezska. Zde byl v pozici selectora ,ale netrvalo dlouho a zacal se stavet pred lidi s mikrofonem, který mu zustal dodnes. V této dobe nejvíce spolupracuje s CocoJammin production, kde nahrál nekolik vecí ,které jste mohli slyšet na Andelem ocenené desce Sklizen 2011, napr. pisne „Lízátka“ nebo „Muzika“ ,ke které byl natocen i videoklip. Ted už se ale mužete tešit ze Sklizne 2012, kde i Mr.Roll prispel svou troškou do mlýna a to s písní Vzpomínám rád a Miluju život, která je v kombinaci s Messenjahem.
http://bandzone.cz/ganjaroll
http://www.facebook.com/Mistr.Roll
Missy M
Okouzlující zpevacka Missy M je majitelkou uhrancivého hlasu a výrazného charismatu. Vystudovala kdysi lesní roh na hudebním gymnáziu Jana Nerudy. Táhlo jí to však k reggae a hip hopu, a tak zurocila své zkušenosti z Kühnova detského sboru a chopila se mikrofonu. Po boku DJe Babylon Rockera projela spoustu festivalu a k tomu ješte pekný kus strední Evropy, spolupracuje s raperem a producentem Mishem aka Major Piratem, se kterým natocila ganja chune Mary Jane, mohli jste jí potkat i jako hosta skupiny Solid Vibes. Momentálne je pusobení Missy M nejvíce spojené s Coco Jammin, objevila se na cerstve vydané kompilaci Sklizen 2012 a pravidelne vystupuje za doprovodu DJ.
http://www.myspace.com/mcmissym
Junior Smile
Junior Smile je zacínající reggae/dancehall umelec sídlící v Praze. Proc ríkáme umelec? Zkrátka pro to, že jeho projev není omezený škatulkami zpevák nebo deejay.
Junior nastoupil cestu reggae dobrodružství tradicní cestou, tedy coby soundsystem umelec. Jeho domovským soundem jsou karlovarsko-pražští Royal Hi Fi, u kterých si nejcasteji piluje svuj styl. Od roku 2012 pusobi po boku pražské kapely Riddimshot a specifickým projevem v rodné slovenštine se orientuje na moderní projev raggae a dancehallu.
http://www.facebook.com/originaljuniorsmile
http://bandzone.cz/juniorsmile
MessenJah
K osobnostem ceské reggae scény se radí MC MessenJah. Jako jeden z mála staví na síle poselství (message). Politicky angažované, spiritualitou dotknuté texty zaplnily prázdné místo ceského reggae. V provopocátcích otevíral show pro zpeváka U–Ceeho (2009). Nedlouho poté zacal být zván na vystoupení s Djs jako Waddup Sound, selector Boldrik, Jah Atom Sound, Wicked Sound, nebo Ecstatic z Krkonoš. MessenJah nahrává ve studiích Majora P., Yukimury ("Žádná anarchie") ci DJe Damalistika ("Ostravo Opavo"), ale své nejzásadnejší písne vytvoril ve spolupráci s Coco Jammin Production. Po Sklizni 2011 ("Ganja Je Lék", "Pašíci", "Break the Scheme") se v roce 2012 tempo zrychlilo - song "Revoluce", spolecný trojsigl s Mr. Cocomanem "Vítejte" ("Stopari", "Zbavit Nudy"), SKLIZEN 2012 ("Není mi jedno", "Miluju Život!") a k tomu zimní spolupráce s bulharským producentem Ras Zasfayah "Žádná anarchie". A protože to vypadá, že je cas vydat další nový prírustky + všechny dosavadní veci pekne pohromade, tak další stanice má asi jméno "Sólo Album"...
Dje zamenit za živé nástroje zkusil MessenJah poprvé v léte 2011 jako festivalový host Mr. Cocomana a kapely Solid Vibes. Hned v roce 2012 se muže již konecne publikum tešit (stejne jako zpevák(:) na plnotucné pódiové menu: "MESSENJAH S RIDDIMSHOT"... to bude pokracovat.
„MILUJU ŽIVOT a tak bych chtel všechny duše ZBAVIT NUDY! Nebudem jen loutky a STOPARI ve svete, kterému vládne mafie – chceme si osudy rídit sami – ŽÁDNÁ ANARCHIE, ale prímá demokracie. NENÍ MI totiž JEDNO, že nám tu vládnou PAŠÍCI, co kradou do jednoho! Ješte že GANJA JE LÉK - BUDEM SI BALIT! Je potreba nenásilná REVOLUCE, na kterou sice NESPECHEJ, ale bud pripravenej, protože všichni SVOBODOMYSLNÝ LIDI cítí, že PRAVDA VÍTEZÍ!
ZA NAŠE DETI! ... We come to BREAK THE SCHEME!
Nastává BOD ZLOMU – tak BOJUJ DÁL! “
http://bandzone.cz/messenjah
http://www.facebook.com/pages/MessenJah/144113292300792
Riddimshot
Riddimshot pusobí na hudební scéne v obmenených sestavách již od roku 2001 a jejich cinnost je od samého pocátku spjata se zahranicními i ceskými umelci. V posledních letech jste meli možnost kapelu videt vystupovat se zpeváky King Kalabash, Baron Black, U-cee, Youssou Samzy a vokalistou, perkusistou v jedné osobe M.T. /Pobreží Slonoviny, se zpevackami Charmeen /cz/, Asheema /cz/, Princess T /cz/, MadElaine /ita/ a samozrejme s nezapomenutelným Mr. Mentionem /jam/.