The Travelers
Gig Seeker Pro

The Travelers

Band Pop Rock

Calendar

This band has not uploaded any videos
This band has not uploaded any videos

Music

Press


This band has no press

Discography

2012 - We Are (EP)

Photos

Bio

The Travelers jsou pražská moderní brit-pop-rocková kapela, která vznikla v letech 1997/98. Pod dnešním názvem The Travelers koncertují od roku 2009. Kapelu tvorí šest hudbou žijících clenu - Romeo Julius (kytary, skladatel), Bob Merlin (skladatel), Jakub Hübner (zpev), Radek Veselý (klávesy), Honza Rákosník (basa) a Roman Peterský (bicí).
Hudba The Travelers je citlivá i energická, kombinující skvelý zpev, živé nástroje a promyšlené doprovodné samply. Na tom stojí celkový sound kapely, který je výrazne ovlivnen britskou hudební scénou. Kapela vystupuje pravidelne v klubech, na spolecenských akcích, ale objevila se i na festivalech jako jsou Milada Fest, Poláky aj. V listopadu 2012 byl frontman skupiny prizván jako jediný ceský interpret k exkluzivní spolupráci u príležitosti konání koncertu k 50. výrocí populární filmové série Jamese Bonda, kde vystoupil žive spolecne s 90 clenným symfonickým orchestrem. Pod taktovkou anglického dirigenta Nica Raina zazpíval písne jako Skyfall, Thunderball, The Living Daylights a You Know My Name.
Repertoár je složen predevším z vlastních anglicky psaných písní. Mezi nejoblíbenejší songy skupiny patrí Please Wake Up, Waiting for The Kingdom, Missing Letters, Lost Way aj. ci nejaktuálnejší hitovky Amigos a Reverie.